کلید پریز دلند الکتریک

همکار گرامی لطفا جهت خرید عمده و درصد تخفیف با کارشناسان ما تماس بگیرید یا در واتساپ پیام دهید.
شماره تماس: 021-65947031 - 09362630998


کمی صبر کنید...

درباره شرکت دلند الکتریک

شرکت صنایع دلند الکتریک یکی از با سابقه‌ ترین شرکت‌ های تولید کننده کلید و پریز ایرانی با کیفیت و مقرون به صرفه می‌باشد که نزدیک به 4 دهه است فعالیت خود را شروع کرده است و این شرکت تولید کننده انواع کلید و پریز توکار و روکار در مدل ها و رنگ های مختلف است و به بازار ارائه می دهد در سال 1361 تأسیس شد. و با همت مدیریت و کارکنان آن به گونه ای بود که توانستند به عنوان واحد نمونه استاندارد کشوری موفق به دریافت لوح تقدیر و نشان طلایی استاندارد ایران در سال های مختلف 66، 67، 68، 69 گردد.

در حال حاضر این شرکت با استفاده از مدیران کارآمد و با تجربه در طراحی، ساخت و نوآوری و با استفاده از بهترین مواد اولیه توانسته سهم بیشتر بازار ایران را به خود اختصاص دهد. همچنین دارای آزمایشگاه همکار در کلید و پریز و قطعات هم ردیف می باشد و ضمناً دارای استاندارد و تقدیر نامه های مختلف می باشد.

آلبوم تصاویر کارخانه کلید پریز دلند الکتریک کلیک کنید.

شرکت دلند یکی از واحد های نمونه صنعتی واقع شده در استان گلستان و فعال در صنایع غذایی و الکتریکی است. این شرکت دارای سابقه صادرات موفق محصولات خود به سراسر دنیا بوده و در بسیاری از کشور های آسیایی، آفریقایی و حتی اروپایی کاملا شناخته شده است