محصولات شرکت آرش ترانس (رابط غرب)

همکار گرامی لطفا جهت خرید عمده و درصد تخفیف با کارشناسان ما تماس بگیرید یا در واتساپ پیام دهید.
شماره تماس: 021-65947031 - 09362630998


کمی صبر کنید...

 لیست قیمت فروش دی ماه 1401


محصولات آرش رابط غرب ( آرش ترانس)

محصولات این شرکت می توان به موراد زیر اشاره نمود:

  • بالاست (ترانس) لامپ های فلورسنت
  • بالاست (ترانس) لامپ های تخلیه ای بخار جیوه
  • بالاست (ترانس) لامپ های تخلیه ای متال هالید
  • بالاست (ترانس) لامپ های تخلیه ای بخار سدیم
  • ایگنایتور الکترونیکی سوپرایمپوزد (استارتر)

شرکت آرش ترانس (رابط غرب) با سابقه ایی طولانی در صنعت برق،یکی از بزرگترین تولیدکنندگان بالاست لامپ های فلورسنت، بخار جیوه، بخار سدیم و متال هالاید و همچنین ترانسفورمر لامپ های هالوژن، در ایران می باشد. این شرکت با استفاده از روش های مناسب و سود جو از نیروی انسانی کار آمد و بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت، توانسته است علاوه بر پاسخگویی نیاز های گسترده صنایع روشنایی کشور و سایر مصرف کنندگان توجه مشتریان خارجی مهم را نیز به خود جلب نماید. مواد اولیه مرغوب، تکنولوژی پیشرفته و نیروی متخصص را در قالب محصولات مان بکار گرفته ایم تا با تامین نوری زندگی بخش و روح افزا سهمی در جلب اطمینان، آسایش شما داشته باشیم. شرکت رابط غرب با سابقه طولانی و کیفیت بالای محصولات خود نام خود را در بازار لاله زار جا انداخته است و این محصولات دارای گارانتی یک ساله شرکتی می باشند. و دستيابی به استانداردهای محصول مطابق استاندارد های ملی و بين المللی، در اولويت برنامه های آن قرار گرفته است.

شرکت آرش ترانس با توجه به گستره وسیع نیاز مشتریان وهدف این شرکت در راستای جلب نظر آنها، آرش رابط غرب از نظر تولیدی بیشترین تنوع محصولات را به مشتریان خود عرضه نموده است و دریافت رضایت نامه های متعدد از مشتریان و کسب گواهینامه استقرار نظام کیفیت ایزو ۲۰۰۰ – ۹۰۰۱ و همچنین نشان استاندارد ملی ایران و چندین گواهینامه دیگر از مراکز معتبر علمی و فنی موید کیفیت عالی و مستمر و صلاحیت های فنی این شرکت می باشد.

عاملیت فروش آرش ترانس (رابط غرب)

فروشگاه اینترنتی پخش نامدار عاملیت فروش شرکت آرش ترانس را دارد. شما می توانید تمامی محصولات آرش ترانس را از این فروشگاه با اطمینان و گارانتی به صورت عمده و تکی با قیمت مناسب خریداری کنید. 

دسته‌بندی